Szkoła języków obcych Warszawa Białołęka

Szkoła języków obcych Mentis, znajduje się na warszawskiej Białołęce. To miejsce, w którym szybko i skutecznie można poszerzyć swoje kompetencje językowe, a następnie wykorzystać je w pracy, szkole, na uczelni lub w czasie zagranicznych podróży. Nauka w szkole językowej to dobra alternatywa dla samodzielnego zdobywania wiedzy, np. w domowym zaciszu. Różnorodność zajęć, nowoczesne metody nauki, kontakt z lektorem oraz innymi osobami sprawią, że poszerzanie słownictwa i zwiększanie językowej pewności siebie będzie o wiele łatwiejsze. Oferujemy różnorodne kursy, organizujemy również półkolonie letnie.

Centrum Językowe Mentis Language Centre

W Mentis Language Centre prowadzimy:

 • zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
 • kursy regularne i intensywne,
 • zajęcia w dopasowanych grupach wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego z Mentis:

 • Rozwijamy kompetencje komunikacyjne – z nami Twoje Dziecko zacznie mówić w języku angielskim,
 • Prowadzimy zajęcia wyłącznie w języku angielskim, z zastosowaniem nowoczesnych i sprawdzonych metod nauczania
 • wykorzystywanych w  placówkach edukacyjnych Mentis, min. immersji językowej, metody projektowej, audiowizualnej,
 • Realizujemy program  w oparciu o podręczniki kanadyjskie Nelson,
 • Czuwamy nad jakością naszych zajęć – prowadzimy monitoring postępów Uczniów,
 • Przygotowujemy do egzaminów Cambridge Young Learners, KET, PET, FCE, CAE,
 • Organizujemy sesje egzaminacyjne Cambridge w naszych placówkach,
 • Organizujemy kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty  i maturalnego.
 • Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego.
kolo - Szkoła języków obcych Warszawa Białołęka

Jakie są najważniejsze zalety nauki języka w szkole językowej?

 

Nauka języka w szkole językowej Mentis ma wiele zalet, w tym:

 • profesjonalni nauczyciele: w szkole językowej uczą nauczyciele specjalizujący się w nauczaniu języków obcych, którzy posiadają nie tylko wiedzę w tym zakresie, ale wykorzystują też nowoczesne metody nauczania i doświadczenie w pracy z uczniami,
 • indywidualne podejście: szkoły językowe oferują nauczanie dopasowane do indywidualnych potrzeb i umiejętności ucznia. Dzięki temu nauka może być bardziej efektywna i przyspieszona,
 • intensywna nauka: w szkołach językowych uczniowie uczą się języka intensywniej niż w szkołach tradycyjnych, co przyspiesza proces nauki i pozwala na lepsze opanowanie języka,
 • opanowanie języka w praktyce: w szkole językowej uczniowie mają możliwość nauczenia się języka w praktyce, poprzez prowadzenie rozmów, dyskusje, czytanie i pisanie tekstów oraz uczestniczenie w zajęciach kulturalnych,
 • dostęp do nowoczesnych metod i technik: w szkołach językowych stosuje się nowoczesne metody nauczania, takie jak nauczanie interaktywne i korzystanie z praktycznych technik (np. metoda immersji), które pozwalają przyswoić wiedzę. Dzięki temu nauka języka staje się bardziej atrakcyjna i skuteczna,
 • różnorodność kursów: w szkołach językowych oferowane są kursy dla różnych grup wiekowych, poziomów zaawansowania, celów nauki (np. biznesowy angielski) oraz kursy przygotowujące do egzaminów językowych, co pozwala na dopasowanie nauki do indywidualnych potrzeb,
 • znajomość kultury i obyczajów: w szkołach językowych uczniowie uczą się nie tylko języka, ale także kultury i obyczajów krajów, gdzie język jest używany. Dzięki temu nauka staje się bardziej kompleksowa i poszerza horyzonty uczniów.

Wszystkie te czynniki przyczyniają się do efektywnej nauki języka w szkole językowej oraz lepszego opanowania języka przez uczniów.

Zapraszamy wszystkie dzieci z Warszawy, m.in.: z Marek, Targówka, Białołęki, Tarchomina, a także z okolic, jak choćby z Legionowa i Jabłonny

Od 2004 roku działamy na rynku usług językowych i oferujemy coś niepowtarzalnego w dziedzinie nauki języka angielskiego… Można powiedzieć, że to magia… bo dzieci poznają język szybko, intensywnie i całościowo.

Tak, to jest magia… ale my znamy jej recepturę: unikalne metody, sprawdzony program, doświadczeni lektorzy, innowacyjne podejście i przyjazna atmosfera. Z Mentis Twoje dziecko naturalnie i swobodnie zacznie komunikować się w języku angielskim, a nauka języków obcych stanie się pasjonującą przygodą.

 Mentis Language Centre to nie tylko język angielski. Prowadzimy również zajęcia z języka niemieckiego i hiszpańskiego.

MLC - Szkoła języków obcych Warszawa Białołęka

Popraw swój angielski w dwa miesiące!

Zapraszamy na intensywny, indywidualny kurs języka angielskiego dla dorosłych. Dopasujemy najlepszy sposób nauki do twoich potrzeb i możliwości.

W dwa miesiące możemy dokonać przełomu, którego potrzebujesz by mówić płynnie!

Lekcje on-line lub stacjonarnie, doświadczeni lektorzy.

Spotkania dwa razy w tygodniu po 60 minut. Zapraszamy!

Zarezerwuj już dziś miejsce w odpowiedniej grupie

Zgoda na przetwarzanie danych

3 + 15 =

Jeżeli korzystają Państwo z formularza kontaktu jako osoby fizyczne, w oparciu o postanowienia art. 13 RODO (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: Administratorem Państwa danych osobowych jest Mentis Sp. z o.o., ul. Słodka 2, 03-290 Warszawa, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych inspektor@bezpieczne-dane.eu Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a oraz f RODO, tj. Państwa zgody oraz uzasadnionego interesu administratora, definiowanego jako możliwość nawiązania kontaktu. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty obsługujące stronę www. Państwa dane osobowe przechowywane będą do czasu odwołania zgody. posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Mają Państwo również prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda jest dobrowolna i może być wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem uprzedniego przetwarzania. Cofnięcie zgody może jednak w określonych przypadkach oznaczać brak możliwości nawiązania kontaktu.

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close