fbpx

Polsko angielska szkoła podstawowa Targówek

 

Polsko angielska szkoła podstawowa na Targówku to bardzo dobre rozwiązanie dla rodziców, którym zależy na kreatywnej oraz systematycznej nauce języka angielskiego przez ich dzieci. Formuła naszej szkoły anglojęzycznej sprawia, że dzieci rozwijają swoje kompetencje językowe w sposób naturalny, bez przymusu, zbędnego uczenia się na pamięć.

Najważniejsze zalety uczęszczania do dwujęzycznej szkoły językowej to:

  • rozwijanie zdolności językowych – dzieci uczące się w szkole dwujęzycznej mają możliwość codziennej nauki dwóch języków. Taka nauka pozwala na szybsze i skuteczniejsze opanowanie obu języków, co stanowi duże wzmocnienie dla ich umiejętności językowych,
  • kulturowa różnorodność – dzieci w szkole dwujęzycznej mają okazję do poznania kultury i tradycji dwóch krajów, co pozwala na rozwijanie szacunku i tolerancji wobec innych kultur,
  • lepsza komunikacja – uczniowie szkoły dwujęzycznej potrafią swobodnie porozumiewać się w dwóch językach, co jest bardzo przydatne w globalnym świecie, w którym wielojęzyczność staje się coraz ważniejsza,
  • zwiększenie szans na karierę – dzieci uczące się w szkole dwujęzycznej mają większe szanse na znalezienie pracy w firmach związanych z międzynarodowymi rynkami, co przekłada się na lepsze perspektywy kariery,
  • lepsze zrozumienie innych kultur – poznanie dwóch języków i kultur pomaga dzieciom zrozumieć różnice między nimi i rozwijać empatię wobec innych ludzi,
  • poprawa zdolności poznawczych – nauka w dwóch językach wymaga większego wysiłku poznawczego, co może przyczynić się do poprawy ogólnej wydajności poznawczej dziecka,
  • rozwój intelektualny – badania wykazują, że dzieci uczące się w szkołach dwujęzycznych mają lepszą pamięć i zdolności analityczne, co może pozytywnie wpłynąć na ich ogólny rozwój intelektualny,
  • lepsze wyniki w testach – dzieci uczące się w szkole dwujęzycznej osiągają zwykle lepsze wyniki w testach językowych i matematycznych, co pozwala na łatwiejsze uzyskiwanie dobrych ocen i lepszych wyników w przyszłości.

 

Szkoła dwujęzyczna Mentis – Warszawa Targówek. Najważniejsze zalety

 

Szkoła dwujęzyczna Mentis to miejsce, w którym szczególną uwagę przykładamy do tego, jak dzieci funkcjonują i mają funkcjonować w przyszłości. Fachowo dobrana kadra, w połączeniu z przemyślanym planem edukacyjnym dają bardzo dobre efekty. Dzieci podczas pobytu w szkole rozwijają wszystkie niezbędne umiejętności, uczą się funkcjonowania w społeczeństwie oraz rozumienia potrzeb innych osób. Rozwijają kreatywne myślenie, uczą się planowania, rozwiązywania problemów, jak również systematycznie zwiększają swoje kompetencje językowe. Szkoła dwujęzyczna Jabłonna zaprasza do zapoznania się z ofertą!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close