fbpx

Zgodnie z zapowiedzią nasza niespodzianka! Zobacz nagranie ze spotkania Mentisowej Społeczności, w którym rozmawiamy na temat  EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ. Swoimi doświadczeniami i opiniami dzielą się nasi nauczyciele, Uczniowie i Rodzice.

Zdradzamy tajemnicę, co sprawia, że dla Dzieci, które rozpoczynają edukację od najmłodszych lat w Szkole Mentis, nauka staje się pasją i przygodą.

 

Chcesz bliżej poznać Szkołę Mentis? Spotkaj się z nami podczas Dnia Otwartego Online już 20 listopada!

Dane dostępowe do spotkania: https://szkola-mentis.edu.pl/dzien-otwarty-online-w-szkole-mentis-20-listopada/

Zobacz nagranie z naszego poprzedniego WEBINARU na temat IMMERSJI JĘZYKOWEJ:
https://youtu.be/-81mKN2BkEk

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close