fbpx

Poznajmy się! Serdecznie zapraszamy Dzieci i Rodziców na DZIEŃ OTWARTY ONLINE w Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej MENTIS!

Widzimy się w sobotę, 20 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 12:00.

Co wyróżnia Szkołę Mentis?

 

W programie:

1. Prezentacja szkoły, misja wartości, oferta edukacyjna placówki

Damian Ściseł – Dyrektor Szkoły Mentis

Michał Kapłon – Wicedyrektor Szkoły Mentis

2. Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w szkole Mentis

Joanna Jaskulska-Korzan – Psycholog szkolny

3. Autorski program filozofii w szkole Mentis przedstawi

Bartosz Karpiński – nauczyciel filozofii, wychowawca klasy VIII A

4. Edukacja wczesnoszkolna

Opowie Monika Łękawska – wychowawca klasy I B, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Więcej o wydarzeniu:

Spotkanie będzie okazją do poznania oferty edukacyjnej polsko-angielskiej szkoły podstawowej Mentis, rozmów z Dyrekcją szkoły oraz nauczycielami i pedagogiem szkolnym.

Dzień otwarty dla rodziców jest adresowany zarówno do przyszłych członków naszej społeczności zamierzających zapisać swoje pociechy do nowo tworzonych klas 0 oraz I na rok szkolny 2022/2023, jak również dla rodziców myślących o zapisaniu swoich dzieci w edukacji uzupełniającej w klasach funkcjonujących w naszej placówce w bieżącym roku szkolnym.

Wydarzenie będzie podzielone na dwie części. W pierwszej odsłonie poznają Państwo cele, misję i wartości oraz osiągnięcia polsko – angielskiej szkoły Mentis. Dyrekcja i nauczyciele przybliżą codzienne funkcjonowanie naszych wychowanków i pomysł na edukację naszej placówki. W drugiej części będziemy wszyscy do Państwa dyspozycji, odpowiadając na pytania i uczestnicząc w panelu dyskusyjnym.

Zapraszamy do obecności, zadawania pytań i spędzenia z nami przedpołudnia 20.11.2021 r w formule online z polsko-angielską szkołą podstawową Mentis. Czekamy na Państwa i z przyjemnością podzielimy się naszymi doświadczeniami i codzienną pracą.

Link do spotkania z nami na platformie ZOOM:

https://us04web.zoom.us/j/79297353044?pwd=eTJLUWExTCtvM3lYdkdvd1NNTlAwZz09
Meeting ID: 792 9735 3044
Passcode: mentis

Istnieje możliwość indywidualnej wizyty w szkole (ul. Piwoniowa 18) po wcześniejszym umówieniu.

Do zobaczenia i usłyszenia!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close