fbpx

Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli dziś w żywej lekcji historii!

Rodzinna grupa rekonstrukcji z Marek przybliżyła nam umundurowanie, warunki w jakich żyli i funkcjonowali Powstańcy Warszawscy w 1944 roku.

Mogliśmy zobaczyć stroje obu stron konfliktu, przedmioty codziennego użytku, repliki broni oraz uczestniczyć w improwizacji przeprawy przez kanały. Teraz planujemy wziąć udział w grze terenowej, w której dzisiejsza wiedza również będzie przydatna!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close