fbpx

Dziś w Mentis pasowanie na Ucznia! Przez ostatnie dwa lata, ze względu na pandemię, nie mogliśmy zorganizować tej wyjątkowej uroczystości. W tym roku, oficjalnie w poczet uczniów Szkoły Mentis, wstępują wszyscy uczniowie edukacji wczesnoszkolnej.

Przed pasowaniem TV Mentis z mikrofonem odwiedziła wszystkich Uczestników dzisiejszego wydarzenia. Uczniowie klas 1-3 opowiedzieli, czy stresują się przed tym ważnym wydarzeniem, ich starsi koledzy udzieli im kilku ważnych rad, a nauczyciele przesłali moc serdecznych życzeń. Zobaczcie sami!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close