fbpx

Na zajęciach języka angielskiego w mentisowej zerówce omawialiśmy lekturę „Monsters” .

Rozmawialiśmy m.in. o zaufaniu i przyjaźni. By utrwalić sobie słownictwo związane z wyglądem, dzieci wykonały „rosnące” potwory. Wykorzystały do tego własnoręcznie wykonane „rosnące” farby.

Też chcecie spróbować? Może je wykonać samodzielnie w domu, przy wykorzystaniu prostych składników  mąki, wody, soli, które łączymy ze sobą, przy zachowaniu tych samych proporcji. By nadać kolor powstałej masie używamy farb, barwników spożywczych lub startej kredy.

Pomalowany obrazek wkładamy do mikrofalówki na 1 min . Efekty Was zaskoczą  Koniecznie wypróbujcie ten przepis!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close