fbpx

04 kwietnia był w Szkole Mentis dniem algorytmów, kolorowych sześcianów i sprawności logicznej! Speedcuberzy z naszej szkoły spotkali się w czasie pojedynku i działali cuda z kostką Rubika. Ich czasy robią ogromne wrażenie!

Nad prawidłowością przeprowadzanego konkursu czuwało jury.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy ukończyli układanie, w określonym czasie poniżej 3 minut.

Poniżej wyniki:
1. Kamil kl. 3
czas: 0,37 min.
2. Aleksandr kl. 1b
czas: 0,59 min.
3. Krzyś kl. 2
czas: 1,15 min.
4. Kacper kl. 1a
czas 1,19 min.
5. Kuba kl. 2
czas: 1,21 min.

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close