fbpx

We wrześniu pójdziemy do szkoły. Wszystkie dzieci muszą znać oznaczenia na przejściach dla pieszych. To bardzo ważne. Trzeba uważać na drodze.

A zastanawialiście się kiedyś, dlaczego akurat takich kolorów używamy? Dlaczego Traffic Lights to zielony, żółty i czerwony, a nie na przykład niebieski, brązowy i biały?

Natura sama podpowiada nam rozwiązanie…

Na ostatnich przed wakacjami zajęciach Kółka Fizycznego, Blanka, znana z wiedzy o tajemniczych pozaziemskich obiektach i kwantowej naturze rzeczywistości, pokazała nam ciekawe doświadczenie… Tym razem, zmieniając rozmiary wiązań w cząsteczce organicznej, wychwytywała fotony o dobrze określonej częstotliwości…sami zobaczcie…

Czy tylko nam się wydaje, że Grupa Badawcza przez chwilę zapomniała o włączonej kamerze.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close