fbpx

Uwaga! Uwaga! Szkolne Koło Teatralne „Mentis” ma zaszczyt zaprosić wszystkich Uczniów oraz Nauczycieli na przedstawienie pt. „Demeter i Kora”.

Spektakl jest częścią szkolnych obchodów Święta Wiosny w Mentis i odbędzie się 29 marca (środa), o godz. 10:15 (trzecia lekcja), w sali gimnastycznej.

ZAPRASZAMY!

SzKoT

Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Czasami w zyciu musisz podjac decyzje ktora zlamie Ci serce ale da spokoj twojej duszy 42 × 52 cm - Zapraszamy na przedstawienie "Demeter i Kora"

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close