fbpx

Tak pożegnała się nasza mentisowa społeczność w piątek. Były wspomnienia, przedstawienia przygotowane przez naszych fantastycznych Uczniów, wzruszenia, uściski.

Rozstajemy się ze smutkiem, bo w tym roku nie zdążyliśmy się nacieszyć swoją obecnością. Życzymy Wam wszystkim wspaniałego wypoczynku. Zasłużyliście, bo kolejne wyzwania związane z edukacją zdalną nasza społeczność już kolejny raz na szóstkę!

My odliczamy chwile do kolejnego spotkania z Wami we wrześniu! Do zobaczenia!

 

 

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close