Droga mentisowa społeczności!

Sytuacja jest nietypowa i wymaga od nas nietypowych działań. Choć nie możemy się spotkać w budynku naszej szkoły, to nie znaczy, że nie możemy kontynuować wspólnej nauki! Korzystamy z możliwości, jakie nam oferują nowoczesne technologie!
Nie zwalniamy tempa i nasza mentisowa społeczność pracować będzie za pośrednictwem Skype. W pracy wykorzystamy także z Edmodo – aplikacji umożliwiającej zadawanie prac domowych, robienie quizów, wrzucanie ciekawych artykułów.

Wirtualne zajęcia dotyczyć będą uczniów klas 4-8.

Dla naszych najmłodszych uczniów materiały przygotowane przez nauczycieli będą dostępne za pośrednictwem Librusa.

I jeszcze kilka słów od naszego Pana Dyrektora:

Od poniedziałku do zobaczenia i usłyszenia online!

Poniżej przedstawiamy plan zajęć:

klasa4 1 - Zajęcia wirtualne - plan zajęć
klasa5 - Zajęcia wirtualne - plan zajęć
klasa6 - Zajęcia wirtualne - plan zajęć
Clipboard02 - Zajęcia wirtualne - plan zajęć
Clipboard02 1 - Zajęcia wirtualne - plan zajęć

Kids photo created by freepik – www.freepik.com

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close