fbpx

Uczniowie Szkoły Mentis wybrali się na wystawę pająków I skorpionów w Pałac Kultury i Nauki Warszawa.

Niektórzy mieli pewne obawy, ale odważnie zwiedzali wystawę i opuszczali ją z sympatią do tych zwierząt i bez lęku. Dzieci poznały zwyczaje pająków, ich tryb życia. Przewodnik chętnie odpowiadał na wszystkie pytania. Niektórzy zdecydowali się nawet wziąć na ręce ptasznika.

Wycieczka do Śródmieścia była też doskonałą okazją do utrwalenia sobie zasad podróżowania komunikacją miejską i poruszania się po zatłoczonych drogach.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close