fbpx

„Świadomi rodzice wiedzą, jak ważne jest wyposażenie dziecka nie tylko w wiedzę merytoryczną, którą poznaje podczas nauki z książką, ale również w wiedzę praktyczną, którą będzie mogło wykorzystać w swoim życiu zawodowym.

Mam na myśli wszystkie kompetencje miękkie typu:

  • radzenie sobie w sytuacjach stresowych,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • radzenie sobie z porażką,
  • rozwiązywanie problemów,
  • kreatywność,
  • wymyślanie rozwiązań niebanalnych.

Te umiejętności są do wypracowania. I my to w naszej szkole także robimy” – mówiła w rozmowie z Twoje-Miasto.pl – Marta Bańkowska, współwłaścicielka szkoły Mentis i członek zarządu Fundacji na Rzecz Wspierania Wszechstronnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Naprawdę warto”.

Cały materiał zobaczycie >> TUTAJ <<

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close