fbpx

A tak swój powrót do szkoły wspominają klasy 5, 6 i 7a.

Uczniowie tych klas wybrali się do Twierdzy Modlin – jednego z najlepiej zachowanych miejsc fortyfikacyjnych w Europie! Przewodnik przybliżył wszystkim niesamowitą historię tego miejsca, był spacer wzdłuż Narwi, a na koniec podchody wojskowe zakończone wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek!! Jak widać powrót do szkoły może być naprawdę cool!!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close