fbpx

1b się wspina! Uczniowie klasy 1b Szkoły Mentis spędzili aktywny dzień w Centrum Wspinaczkowym Murall Warszawa Annopol, gdzie próbowali swoich sił na ściankach.

Na miejscu czekały na nich wysokościowe wyzwania, których pokonanie wymagało sprawności i koordynacji.

To świetna zabawa, ale też okazja do zdrowej aktywności! Regularna wspinaczka pomaga bowiem zapobiegać wadom postawy i wzmacnia mięśnie u najmłodszych! Kto wie… może ten pierwszy kontakt z taką formą spędzania czasu, zaowocuje regularnymi treningami.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close