fbpx

Miło nam poinformować, że uczniowie klas 7 szkoły Mentis, którzy podeszli w lutym do egzaminów Cambridge English na poziomie B1 Preliminary (PET), organizowanych w szkole Mentis przez LANG Language Training Centre / Lang LTC, osiągnęli wspaniałe wyniki!

Niektórzy przekroczyli nawet skalę zakładaną w egzaminie B1 Preliminary i osiągnęli wyniki, które zakwalifikowały ich na poziom B2 First (FCE).

Serdecznie gratulujemy! Powodzenia na kolejnych etapach nauki

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close