fbpx

Nasi kochani! Z ogromną radością wyczekujemy spotkania z Wami we wrześniu ❤️!

Nie możemy się już doczekać, gdy nasza szkoła ponownie wypełni się wesołym gwarem i Waszą pozytywną energią 🙂 👍!

Odliczamy dni, do chwili gdy nasza mentisowa społeczność ponownie wróci do wszystkich wspaniałych i inspirujących aktywności! Czekają na Was ponownie ciekawe zajęcia, wartościowe spotkania, wydarzenia, inicjatywy, konkursy, wycieczki, wyjazdy językowe, Zielona Szkoła, akcje charytatywne 🤸‍♀️⛹️🚴‍♂️! Jesteście gotowi na międzykulturowe podróże podczas naszych Dni Językowych?!

Także w naszej świetlicy już szykujemy dla Was kolejne kreatywne i kulinarne wyzwania 👩‍🍳🎨🎭!

Czekamy na Was 🙂 ❤!

A poniżej trochę wspomnień.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close