Jak co roku przed Wielkanocą odbyły się w Mentis świąteczne lekcje języka niemieckiego.

W tym roku niestety nie mogliśmy pobawić się w szkole, w tradycyjną niemiecką zabawę „Ostereier suchen” (w starszych grupach możemy jedynie powspominać i obejrzeć zdjęcia sprzed 2, 3 lat…. https://www.facebook.com/SZKOLA.MENTIS/posts/959287727572467).

Ale w czasie nauki zdalnej również czekały na nas ciekawe niespodzianki! W świątecznej interaktywnej prezentacji genially, przygotowanej przez naszą nauczycielkę języka niemieckiego ukryte zostały takie aktywności jak: 🌸ćwiczenia słówek o tematyce wielkanocnej, 🌸malowanie jajek online po niemiecku, 🌸piosenki,🌸 kahoot,🌸 teksty i filmy o zwyczajach świątecznych w Niemczech, 🌸oraz życzenia Frohe Ostern!

Wy też możecie uczyć się i bawić razem z nami. Świąteczną prezentację znajdziecie poniżej:

 

A na zdjęciach możecie zobaczyć, jak wyglądały nasze świąteczne lekcje online.

A tak wyglądała świąteczna lekcja na kółku języka niemieckiego:

Frohe Ostern! 🐇🐥🔔

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close