fbpx

„Pandemia wpłynęła na zainteresowanie Rodziców prywatnymi szkołami podstawowymi.

Rodzice uświadomili sobie, że w takich trudnych czasach najlepsza inwestycja, to inwestycja w wiedzę i rozwój Dziecka. Ona będzie, jak „trampolina” na lepszą przyszłość” – mówiła Marta Bańkowska, współwłaścicielka naszej szkoły, w rozmowie z portalem Twoje-Miasto.pl.

„Największym zainteresowaniem cieszą się dwujęzyczne szkoły podstawowe, a takich nie ma w systemie szkół publicznych w klasach I-VI” – dodała.

Cały artykuł przeczytacie >> TUTAJ <<

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close