fbpx

Po intensywnym tygodniu pracy i nauki, zapraszamy członków naszej mentisowej społeczności na spacery z aparatem fotograficznym.

Ulubiona roślina w parku, lesie czy we własnym ogrodzie i obok zawsze ta sama osoba – przez 10 miesięcy – to jest projekt! Która rodzina będzie tak systematyczna by choć raz na miesiąc, czy to słońce czy to mróz i śnieg, wybierać się na spacer zawsze w to samo miejsce?

Kończy się wrzesień – zaczynamy Akcję! Zachęcamy do działania i życzymy spacerów w miłym towarzystwie!

 

drzewo scaled - Weź udział w akcji "10 fotek mojego drzewa"!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close