fbpx

Zobaczcie jak świetnie bawiliśmy się się podczas wakacji z Półkoloniami FUN & ENGLISH. Tak wyglądał III Turnus, który odbywał się pod hasłem: „Wesoła akrobatyka”.

Ruch, zabawa i świeże powietrze to składniki naszego przepisu na świetne samopoczucie. Dzieci miały codzienne zajęcia akrobatyki w formie skocznej zabawy dopasowanej do wieku uczestników. Integralnie z tymi zajęciami szlifowaliśmy nasz angielski poprzez zabawy w tym języku.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close