W edukacji potrzebne są fundamentalne zmiany, ponieważ to właśnie system szkolnictwa może przyczynić się do tego, że szkoły odpowiadając na potrzeby i wyzwania naszych czasów, będą pokazywały uczniom już od najmłodszych lat w jaki sposób mogą zdobywać i wzmacniać umiejętności ważne dla nich zarówno dziś, jak i w życiu dorosłym osobistym i zawodowym, aby w efekcie odczuwali dobrostan psychiczny, byli po prostu szczęśliwymi ludźmi.

O tym, jakie zmiany powinny zajść w polskim szkolnictwem z Jakubem B. Bączkiem, trenerem mentalnym i motywacyjnym, rozmawiała LIVE Marta Bańkowska, psycholog i współwłaścicielka Szkoły Mentis.

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close