Klasa 1b uczestniczyła niedawno w warsztatach z psychologiem.

Rozmawialiśmy o swoich podobieństwach oraz o tym, co nas różni. W czasie zajęć powstały też niepowtarzalne wiosenne kwiaty, które symbolizowały naszą wyjątkowość.

 

Tak, jak nie ma dwóch takich samych kwiatów, tak i nie ma dwójki takich samych dzieci. Prace plastyczne klasy 1A pozwalają na rozwijanie wyobraźni oraz wyrażanie emocji. W tej kolorowej atmosferze porównywaliśmy kwiaty przed i po pomalowaniu.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close