fbpx

Co to był za dzień! Uczniowie ostatni dzień maja spędzili na wycieczce.

To było spotkanie z piękną naturą i zwierzętami hodowlanymi. Konie, kózki, indory i króliczki były bardzo blisko nas!

A skakanie po sianie w stodole było tak samo super, jak skakanie na trampolinie (a Stajnia Kaliska oferowała obie rozrywki). A do tego były też kiełbaski i przejazd bryczką. Zobaczcie, jak ten czas spędziła nasza klasa pierwsza.

 

Także klasa II Mentis też bawiła się wspaniale!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close