fbpx

Już od miesiąca w ramach projektu Deutsch Plus gościmy w naszej szkole studentkę z Niemiec Sophie Hinz (więcej przeczytacie tutaj >> https://www.facebook.com/SZKOLA.MENTIS/posts/1978599838974579 )

Sophie już od pierwszych lekcji zdobyła sympatię naszych uczniów: uczestniczy w lekcjach języka niemieckiego, pomaga nam przełamać barierę językową, prowadzi gry oraz wspólnie z naszą nauczycielką niemieckiego przygotowuje Dzień Kultury Niemieckojęzycznej. Cieszymy się na kolejne zadania z Sophie!

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close