fbpx

Już po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w akcji Szlachetna PACZKA.

W tym roku pomagamy rodzinie Pani Karoliny, która samotnie wychowuje dwoje wspaniałych dzieci – Gabrysię i Szymona. Dzieci dają pani Karolinie ogromną siłę oraz chęć do działania.

Droga mentisowa społeczności, jak co roku liczymy na Wasze wsparcie. Przynieśmy radość Pani Karolinie na Święta! Akcję można wesprzeć finansowo, rzeczowo i organizacyjnie. Szczegóły na naszym plakacie.
Opis rodziny znajdziecie klikając na plakat.

Szlachetna Paczka w Mentis 2020 1 724x1024 1 - Tworzymy "Szlachetną paczkę". Możesz pomóc!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close