fbpx

W Szkole MENTIS odbył się pierwszy, andrzejkowy, magiczny Turniej Wiedzy o Harrym Potterze.

Nasi Uczniowie wykazali się wiedzą zarówno na temat serii książek, jak i adaptacji filmowych! 💪 Młodsze klasy rywalizowały w systemie drużynowym, uczniowie klas starszych musieli radzić sobie samodzielnie w turnieju indywidualnym. Zwycięzcy zmierzą się z drużyną nauczycieli w Turnieju Mistrzów!

Organizatorkami turnieju były Marzena Makowska i Monika Lekawska.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close