fbpx

Drodzy Uczniowie i Rodzice stopniowo wracamy do edukacji stacjonarnej. W imieniu „Tusz do paki” i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce przypominamy o pięknej akcji, w której bierze udział także nasza mentisowa społeczność.

Organizatorom już udało się przekazać 4000 kg karmy do dyspozycji TOZ, jednak potrzeby są o wiele większe, dlatego prosimy także wszystkich Was o wsparcie!

Zwierzaki potrzebują Waszej pomocy, więc gdy ponownie pojawicie się w Szkole pamiętajcie, by zabrać z domu zużyte tusze z drukarek atramentowych! Z pieniędzy pozyskanych podczas zbiórki zostanie zakupiona karma dla potrzebujących czworonogów. Działamy i pomagamy!  A organizatorzy już teraz dziękują wszystkim tym, którzy już wzięli udział w akcji.

podiekowanie z TOZ scaled - Trwa akcja "Tusz do paki!". Prosimy o wsparcie

 

A tu plakat akcji i wszystkie szczegóły.

119941208 109033300952146 1570696627976526523 n - Trwa akcja "Tusz do paki!". Prosimy o wsparcie

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close