fbpx

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania.

Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że już kolejny rok dołączyliście do akcji, która pomaga osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy Was do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Karolina z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego paczka Mentis dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Karolina była bardzo szczęśliwa i wzruszona podarunkami oraz ich ilością. Nie spodziewała się aż takiej ilości paczek. Każda z nich była dokładnie oglądana. Pani Karolina była bardzo wzruszona listem od naszej mentisowej społeczności. Ucieszyła się bardzo z każdego podarunku. Córka również z wielkim przejęciem i zaangażowaniem otwierała paczki i cieszyła się, gdy znalazła w nich coś dla siebie.

Słowo od Rodziny

Pani Karolina była bardzo szczęśliwa i wzruszona podarunkami oraz ich ilością. Rozpakowała paczki z córką Gabrysią. Kobieta czytając list od naszej mentisowej społęczności bardzo się wzruszyła. Cieszyła się, że spełniliśmy jej marzenie dotyczące prawa jazdy. Gabrysia była przeszczęśliwa rozpakowując swoje prezenty.

Cała rodzina bardzo dziękuje za każdy podarunek.

Rodzina w ramach podziękowań przekazała naszej Szkole własnoręcznie wykonane stroiki świąteczne.

Słowo od Wolontariusza

Ja bardzo dziękuje Państwu za okazaną pomoc oraz ogromne zaangażowanie. Spotkanie z rodziną przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Cieszę się, że mogliśmy pomóc rodzinie.
Życzę Państwu zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w Nowym Roku.

Dziękujemy, że towarzyszycie nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2020, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteście!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close