fbpx

Miło nam się pochwalić, że szkoła Mentis przeszła weryfikację i znajduje się już na oficjalnej stronie mapy projektu „Geniallne szkoły” stworzonego przez platformę Genially.

Projekt powstał, aby zaprezentować niezwykłe prace nauczycieli, którzy otworzyli wirtualnie swoje szkoły dla innych! Prezentacje pokazują ogrom działań, aktywności i sukcesów uczniów, nauczycieli, kadry kierowniczej i szkół.

Projekt pozwola na dzielenie się pomysłami, odszukanie szkół o podobnych profilach i sposobach pracy.

Przygotowane wirtualne prezentacje szkół ukazują nowoczesne oblicze szkół oraz wykorzystanie rozwiązań TIK w codziennej pracy z uczniami.

 

Sprawdź projekty na mapie:

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close