Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do organizacji Kiermaszu Świątecznego w Mentis.

Pomagając – myślimy o potrzebach innych ludzi, ale równocześnie rozwijamy się i uczymy, rozpoznajemy swoje zdolności, rozmawiamy i współpracujemy. To dobrze!

Serdecznie dziękujemy wszystkim kupującym za hojny gest! Na działania Fundacja Świętego Mikołaja zebraliśmy ponad 1500 zł. Wierzymy, że dzięki naszej akcji Fundacja pomoże tym dzieciom, które obecnie najbardziej tego potrzebują.

Życzymy wszystkim odnowy sił ciała, serca i ducha! Dobrego czasu Świąt Wielkanocnych!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close