Szanowni Państwo!

W przeddzień Świąt, w szale zakupów, porządków i ostatnich przygotowań, pragniemy oderwać Państwa na chwilę od pracy nad Świętami. Tych, z Państwa z kolei, którzy będą nas oglądali przy świątecznym stole, również pragniemy gorąco zaprosić na spektakl „Piernikowe serce”. Chcemy pochwalić się naszymi wychowankami, a Państwa pociechami, pokazać ich talenty, ogrom pracy i umiejętności aktorskie.

Szkolne jasełka są tradycją Szkoły Mentis. Chcieliśmy spotkać się z Państwem na dużej sali całą naszą społecznością. Niestety w tym roku szkolnym, z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo musieliśmy zrezygnować z tej formuły. Nie zrezygnowaliśmy jednak z realizacji przedstawienia. Za pomocą łączy internetowych gościmy dzisiaj w Państwa domach. Zapraszam serdecznie do oglądania naszego spektaklu, a w ten sposób do bycia ze sobą wspólnie, w ten magiczny czas.

Wesołych Świąt dla całej naszej Mentisowej Społeczności życzy Damian Ściseł, dyrektor Szkoły Mentis!

 

 

Zobaczcie też fotorelację zza kulis powstawania spektaklu:

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close