Otrzymaliśmy potwierdzenie z Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i od organizatorów Konkursu Fizycznego, że dwóch uczniów z klasy VIII Szkoły Mentis zakwalifikowało się do etapu rejonowego!

W konkursie fizycznym uczestniczyło 1761 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 111 uczniów.

Na 20 możliwych do uzyskania punktów Orest K. otrzymał 18 punktów, a Marcin S. – 17 punktów. Serdecznie gratulujemy Orestowi i Marcinowi, którzy znaleźli się wśród 6 proc. najlepszych uczniów w województwie mazowieckim i do tego w ścisłej czołówce!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close