fbpx

Od początku przyszłego tygodnia (23 marca) ruszamy z zajęciami online dla klas I i II. Działając proaktywnie i nie czekając na szczegółowe rozporządzenie MEN w sprawie zdalnego kształcenia wprowadzamy zajęcia od  poniedziałku.

Poniżej prezentujemy szczegółowy rozkład zajęć.

Większość nauczycieli korzysta obecnie z rozwiązania jakim jest Skype, mają również dostępne konta na platformie Webex, w razie trudności i niedostatków komunikacyjnych oraz gotowości samych pedagogów będzie możliwość zmiany narzędzia kontaktu z dziećmi.

Nauczyciele będą także dostępni poprzez dziennik elektroniczny.

Oprócz zajęć online dostępna dla nauczycieli oraz Państwa będzie platforma https://nowoczesnaszkola.com.pl/ jako dodatkowe narzędzie pracy do wykorzystania.


Kolejnym narzędziem pracy i miejscem spotkań nauczycieli i uczniów będzie platforma  Edmodohttps://new.edmodo.com/home konta na tej platformie zakładał nauczyciel informatyki. Z niej będą korzystali wszyscy nauczyciele również plastyki i muzyki.

Plan zajęć

klasa1 - Startują lekcje online dla klas 1-2 i indywidualne spotkania świetlicowe
klasa2 - Startują lekcje online dla klas 1-2 i indywidualne spotkania świetlicowe

Od poniedziałku ruszają również indywidualne spotkania świetlicowe dla naszych uczniów.

Pragniemy zaproponować Państwa pociechom możliwość kontaktu z nami poprzez Skype’a. Rozmowy będą odbywały się indywidualnie z wybranym nauczycielem. 

Jeśli dzieci wyrażą chęć kontaktu, pragną podzielić się domowymi działaniami, inspiracjami lub po prostu chcą porozmawiać, prosimy postępować według poniższej instrukcji:

1. Przesłać do wybranej osoby na maila

alicja.nowek@szkola-mentis.edu.pl

marta.wlosek@szkola-mentis.edu.pl

numer Skype’a  dziecka z zaproponowaną godziną w przedziale 14:30-17:30 oraz preferowany dzień kontaktu od poniedziałku do piątku. Wybrana godzina i dzień będą stałą, zarezerwowaną porą kiedy uczeń ma możliwość kontaktu z nami. Zapisy co 15 min.

2. Prosimy poczekać na informację zwrotną potwierdzającą termin.

3. O ustalonej godzinie prosimy czekać na Skypie, na kontakt z naszej strony.

Kontakt z nami w ustalonym terminie jest dobrowolny, obecność nie będzie sprawdzana.

W celu ustalenia terminu, śmiało prosimy pisać przez weekend. Ruszamy od poniedziałku.

W imieniu Pani Alicji i Pani Marty serdecznie zapraszamy do udziału w indywidualnych spotkaniach!

Kids photo created by freepik – www.freepik.com

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close