fbpx

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatniego czwartku, czyli szczególnego dnia dla naszej społeczności. To właśnie wtedy wszystkie klasy wraz ze swoimi nauczycielami języka angielskiego celebrowały St. Patrick’s Day!!

Każda z klas miała okazję zaprezentować własny pomysł na ten szczególny dzień – podziwialiśmy zarówno taniec irlandzki, gry i quizy testujące znajomość wiedzy o historii tego dnia, jak również była okazja, aby posłuchać irlandzkiej odmiany języka angielskiego!

Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłowości i ogromnego zaangażowania!

 

 

A oto tęczowy eksperyment wykonany na zajęciach z języka angielskiego przez naszych zdolnych zerówkowiczów!!! Wszyscy mieli nie lada frajdę i świetne humory! St. Patrick’s Day zakończył się naprawdę kolorowo.

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close