fbpx

„Historia mówi przez pokolenia” to ekspozycja multimedialna, którą mieliśmy okazję zobaczyć na Stadionie Narodowym.

Instalacja „Archiwum Pełne Pamięci” to niezwykłe pamiątki, które IPN otrzymał od osób prywatnych, a teraz prezentuje szerszemu gronu odbiorców. Wśród nich był m.in. plan przejazdu więźniarki z akcji pod Arsenałem, grypsy z więzienia, a także… kolekcja przypinek.

W otwartej strefie „Edukacyjna Podróż Historyczna” mogliśmy prześledzić najważniejsze momenty z dziejów Polski w XX wieku. A wszystko to w formie aktywnej edukacji poprzez gry, quizy, puzzle, rozwiązywanie szyfrów, odczytywanie grypsów. To nauka, która jednocześnie jest zabawą.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close