Dziś wspominamy cudowne spotkanie z psem terapeutycznym o imieniu Ozi. Klasa 6 miała niesamowitą okazję do przypomnienia sobie zasad obcowania z psim przyjacielem oraz przetestowania w praktyce różnych ludzkich i psich zachowań.

Znalazł się również czas na popisowe sztuczki Ozika, zrobił to po mistrzowsku. Spotkanie poprowadziła pani Magda, mama jednej z naszych uczennic, na co dzień właścicielka czworonoga.

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą dawkę wiedzy, profesjonalizm oraz niespotykane podejście do zwierząt!!

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close