fbpx

Od lat Szkoła Mentis bierze udział w Olimpiadzie Sportowej w Choszczówce organizując stoisko z domowymi ciastami, ciasteczkami i wszelkimi słodkościami. Przygotowaliśmy m.in. mentisowe ciasteczka!

Tym razem impreza odbywa się na terenie Klubu Tenisowego SPORTEUM tennis&ski w niedzielę, 19 września.

I jak co roku prosimy naszą mentisową społeczność o wsparcie w organizacji stoiska, a wszystkich przyjaciół Szkoły zachęcamy do odwiedzenia nas tego dnia, bo dochody ze sprzedaży ciast, zasilą jak zawsze piękny cel charytatywny.

Tym razem wesprzemy Panią Monikę w walce o powrót do zdrowia! Pani Monika jest naszą sąsiadką z Choszczówki.

Więcej o akcji, którą wesprzemy TUTAJ >>>

A jeżeli zastanawiacie się nad wyborem szkoły dla swojego dziecka to też warto do nas zajrzeć, bo będzie też okazja, by poznać nas bliżej!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close