fbpx

W Mentis budujemy w naszych Uczniach wrażliwość na potrzeby innych  i chęć niesienia pomocy potrzebującym.

Jak zawsze, gdy jest okazja by udzielić wsparcia pięknej akcji charytatywnej nasza mentsowa społeczność jest gotowa do działania!

Tym razem bierzemy udział w akcji „Pola Nadziei”, zbierając datki na rzecz hospicjum domowego w Warszawie – sadząc żonkile !

 

Nasi Uczniowie są zaangażowani w akcję na każdym etapie. Przygotowali plakaty i puszki na datki, zakupili cebulki, a następnie zasadzili je na terenie szkoły .

Akcja trwa do kwietnia 2021 roku i każdy może wziąć w niej udział! Cebulkę – cegiełkę można zabrać do domu i zasadzić w ogródku lub doniczce. W myśl hasła wymyślonego przez naszych Uczniów: „Daj dwójeczkę za celbuleczkę”

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close