fbpx

Innowacyjne projekty w Mentis! Przedstawiamy Wam „Canal Mentis” program telewizyjny przygotowany przez naszych uczniów w ramach lekcji hiszpańskiego, pod opieką Pani Johanny.

Pierwszy odcinek powstał, gdy jeszcze spotykaliśmy się na stacjonarnych zajęciach w szkole i jest poświęcony modzie. Zapraszamy do oglądania i nauki! A naszym uczniom gratulujemy pomysłowości i zaangażowania!

Obejrzyjcie na naszym kanale YouTube:

Canal Mentis – Moda odc. 1
Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close