fbpx

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Po długiej przerwie wracamy do tradycyjnego nauczania w szkole.

Poniżej zamieszczamy harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:

Klasa 0          godz. 9.30 – 14.00  sala nr 1

Klasa 1          godz. 8.30 – 12.30  sala nr 2

Klasa 2          godz. 8.30 – 12.30  sala nr 3

Klasa 3          godz. 8.30 – 12.30  sala nr 4

Klasa 5          godz. 9.00  sala nr 8

Klasa 6          godz. 9.00  sala nr 6

Klasa 7a        godz. 9.00  sala nr 10

Klasa 7b       godz. 8.30  sala nr 5

Klasa 8a        godz. 8.30  sala nr 7        

Klasa 8b       godz. 8.30  sala nr 9

 Uczniowie klasy 1-3 rozpoczynają spotkaniem z wychowawcą klasy. W tym czasie zostaną przedstawione informacje dotyczące funkcjonowania w szkole od 2 września oraz będą prowadzone zajęcia adaptacyjne.  Po skończonych zajęciach uczniowie mają możliwość skorzystania z opieki świetlicowej do godz. 18.00. Warunkiem jest wypełniona karta świetlicowa (do pobrania TUTAJ)

Uprzejmie prosimy aby na 1 września uczniowie przynieśli ze sobą wyprawkę szkolną.

Uczniowie klas 5-8  rozpoczynają spotkaniem z wychowawcą klasy, w czasie którego zostaną poinformowani o sposobie funkcjonowania w szkole od 2 września. Spotkanie z wychowawcą potrwa około godziny. Po spotkaniu uczniowie mogą wrócić do domu bądź pozostać pod opieką świetlicy szkolnej.

Rodzice, którzy zdecydują o samodzielnym powrocie dziecka do domu proszeni są o wypełnienie stosownego druku (do pobrania TUTAJ) bądź przekazanie informacji poprzez dziennik elektroniczny Librus do wychowawcy klasy. Warunkiem skorzystania ze świetlicy szkolnej jest wypełnienie karty świetlicowej (do pobrania TUTAJ).

Ze względu na procedury związane z COVID 19 uczniowie klas 0-3 podczas rozpoczęcia roku szkolnego mogą być pod opieką jednego rodzica (opiekuna). Uczniowie klas starszych na rozpoczęcie roku wchodzą na teren szkoły samodzielnie.

Uczniowie klas I-III wchodzą pierwszym wejściem,

Uczniowie klas V-VIII wejściem numer 2.

Prosimy również o zapoznanie się z procedurami i wypełnienie oświadczenia – znajdujący się na końcu dokumentu załącznik nr 3 (do pobrania TUTAJ) i dostarczenie na dzień 1 września do wychowawcy klasy.

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close