W Szkole Mentis dbamy o to, by nasi Uczniowie nie tylko systematycznie szlifowali tak potrzebne na co dzień zdolności językowe. Zależy nam także na tym, by potwierdzali je certyfikatami, które w przyszłości pokażą na uczelniach czy przyszłym pracodawcom.

Gratulujemy Wam wszystkim wspaniałych wyników!

cc 2 - Rozdanie certyfikatów językowych w Mentis cc 3 - Rozdanie certyfikatów językowych w Mentis cc 4 - Rozdanie certyfikatów językowych w Mentis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cc 5 - Rozdanie certyfikatów językowych w Mentis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cc 1 - Rozdanie certyfikatów językowych w Mentis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close