fbpx

Czy Wy wiecie, że ostatnio przyszła (czy może raczej przyleciała) Ziemia do lekarza…na ul. Piwoniową 18 🙂

Oj, zabawnie było.

Ziemi trudno było się zatrzymać i skupić w trakcie porady lekarskiej, której udzielali jej doktor Dori i inni Ziemianie, no bo przecież ciągle się kręciła.

Wysoka gorączka, krztuszenie od smogu, potykanie o wysypiska śmieci…. ale mentisowi uczniowie mieli dobre pomysły na zdrowie Niebieskiej Planety i swoje własne. Każdy z obecnych nauczył się segregować odpady, a Ziemia po wysłuchaniu piosenki wróciła na swoją orbitę.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close