„Oj, nie przesadzaj!” Zdarza się, że słyszymy takie słowa… A w świetlicy Mentis jesteśmy właśnie chętni do przesadzania… doniczkowych kwiatków.

W tym roku szkolnym chcemy jeszcze bardziej zazielenić szkolne korytarze i parapety w salach. Rodziców naszych uczniów oraz nauczycieli chętnych do podzielenia się swoimi ulubionymi roślinkami prosimy o przynoszenie sadzonek/szczepek do świetlicy górnej.

W ramach zajęć ogrodniczych będziemy z dziećmi poznawać nowe gatunki, ukorzeniać i przesadzać roślinki, dbać o nie na „dyżurach szkolnego ogrodnika” oraz obserwować, jak się zmieniają.
Czekamy na Wasz „zielony” odzew.

Green Watercolor Gardener Indoor Plant Instagram Post 1 - "Przesadzamy" w Mentis

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close