11 listopada w Mentis już tradycyjnie świętowaliśmy niepodległość Polski!

Do tego radosnego wydarzenia przygotowywaliśmy się na kilka sposobów: uczyliśmy się wierszy o tematyce patriotycznej oraz śpiewania patriotycznych piosenek, przygotowaliśmy też plakaty o Polsce, które ozdobiły szkołę.

Kulminacją tych wydarzeń była uroczystość, podczas której wystąpili wyłonieni z każdej klasy reprezentanci. Tego dnia WSZYSCY przypięliśmy też biało –czerwone kotyliony i wspólnie cieszyliśmy się niepodległością!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close