fbpx

Zajrzeliśmy za kulisy przygotowań do wystawienia „spektaklu cieni”, w wykonaniu klasy trzeciej Szkoły Mentis. W ramach projektu, czyli pracy nad bajką, ćwiczyliśmy pracę w grupach i rozwijaliśmy różnorodne umiejętności: pisanie, słuchanie, czytanie, komunikację, odgrywanie ról, planowanie.

Dzieci w grupach stopniowo musiały uzgodnić temat bajki, tytuł, bohaterów i wydarzenia. Potem pracowały nad dialogami i kukiełkami, sceną. Musiały się także nauczyć operować światłem, głosem i mogły dodać muzykę.

Uczniowie mieli wiele radości i kilka zabawnych momentów.


A poniżej przedstawiamy Wam efekt fantastycznej pracy klasy III Mentis. Oto pierwsze z przedstawień, które powstały w ramach projektu „Teatr cieni”. Gratulacje dla naszych artystów!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close