fbpx

Wymiana listów i kartek, w języku niemieckim (Briefaustausch)

Przed świętami wysłaliśmy kartki do uczniów ze szkół partnerskich w międzynarodowym projekcie eTwinning Europe.

Międzynarodowa wymiana kartek świątecznych w języku niemieckim

Tuż po światach otrzymaliśmy kartki z życzeniami w języku niemieckim.

Oprócz życzeń ze szkoły z Niemiec, ze Stuttgartu otrzymaliśmy także imienne listy, na które będziemy teraz odpowiadać na naszych lekcjach niemieckiego. Kolejnym etapem projektu jest pisanie listów (Briefaustausch).

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close