fbpx

Szkoła Mentis już kolejny rok współpracuje z Goethe-Institut Warschau ramach projektu Deutsch Plus. W tym roku szkolnym uczestniczymy w międzynarodowym projekcie „Schulwärts!”

Z tej okazji gościmy na lekcjach języka niemieckiego studentkę z Niemiec Panią Sophie Hinz, która pod opieką naszej nauczycielki niemieckiego Anny Przybylskiej-Gwizdek odbywa u Szkole Mentis trzymiesięczną praktykę studencką w ramach programu SCHULWÄRTS.

Cieszymy się, bo mieliśmy okazję w większym gronie (nie tylko na lekcjach niemieckiego) poznać bliżej Sophie, która przygotowała dla nas specjalną prezentację i opowiadała po niemiecku i po angielsku o sobie i Niemczech.

Było dużo ciekawych informacji i wiele pytań od naszych Uczniów!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close