fbpx

W ramach mentisowego cyklu „Poznajemy zawody naszych rodziców” odwiedziła nas mama Lenki. Opowiedziała nam o RARS, czyli Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Poznaliśmy m.in. historię tego, jak RARS pomagała poszkodowanym w potężnym trzęsieniu ziemi w Turcji. Z powodu kataklizmu wiele osób potrzebowały wtedy schronienia, ciepła, żywności, leków. Z Polski wyruszyła więc pomoc humanitarna.

Tego dnia jednocześnie świętowaliśmy urodziny Lenki. Były pyszności, życzenia i uściski. Wszystkiego najlepszego!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close